Nahrávám
Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017

PVA EXPO PRAHA V LETŇANECH

VSTUP ZDARMA

Co uvidíte

Expozice
Desítky interaktivních expozic přírodovědných i humanitních oborů
Kariéra
Karierní zóna pro zájemce o práci ve vědě a jejich potencionální zaměstnavatele
Přednášky
Multimediální přednášky a panelové diskuze se špičkovými odborníky

Co je Veletrh vědy?

Akademie věd České republiky již třetím rokem pořádá největší populárně naučnou akci svého druhu v České republice – Veletrh vědy. Na ploše více než 4000 m2 na návštěvníky čekají interaktivní expozice špičkových pracovišť Akademie věd ČR, science center, univerzit a dalších institucí, které se zabývají vědou ve všech jejích podobách. Veletrh vědy představuje bezpočet novinek a zajímavostí ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Využití vědeckých výsledků v praxi na Veletrhu vědy prezentují komerční firmy, které svým nadšením pro rozvoj a inovace přinášejí vědu do každodenního života.

Veletrh vědy nezapomíná ani na doprovodný program. V průběhu tří výstavních dní je možné poslechnout si přednášky významných odborníků, debatovat s nimi, nebo se naučit novým znalostem a dovednostem na jejich workshopech.

Pro koho je Veletrh vědy určený?

Pro všechny zájemce o vědu, kteří se chtějí dozvědět něco nového a setkat se se špičkovými odborníky z Akademie věd České republiky a dalších institucí či firem. Ať už jste student, pedagog, rodina s dětmi nebo zástupce komerční sféry, hledající nové kontakty, na veletrhu si vždy najdete ta „svá“ témata.

V roce 2016 Veletrh vědy navštívilo více než 14 tisíc lidí, pozornost mu věnovala také média – Česká televize, Český rozhlas a další. Vstup na veletrh je pro všechny zdarma (včetně doprovodného programu).

Na jaké novinky se můžete těšit v roce 2017?

Karierní zóna – prostor pro setkávání studentů, absoloventů a dalších zájemců o práci v české i zahraniční vědě s firmami a pracovišti Akademie věd ČR.

Zóna pro učitele – prostor pro pedagogy základních, středních i vysokých škol, kteří si budou moci prohlédnout nové výukové materiály vytvořené Akademií věd ČR, vyměňovat si své zkušenosti a poslechnout si zajímavé prezentace.

Panelové diskuze – po úspěchu přednáškového programu z minulých let jsme se rozhodli program rozšířit o tzv. panelové diskuze, rozhovory několika odborníků na zajímavá a aktuální vědecká témata.

Multimediální přednášky – nově se můžete těšit také na přednášky v atraktivním multimediálním prostředí.

 

Pro vystavovatele

Proč se zúčastnit Veletrhu vědy?

Propagace a medializace výsledků výzkumného bádání je v dnešní době velice důležitou součástí vědecké a výzkumné práce. Objev či pokrok, o kterém se nikdo nedozví, jako by ani nebyl. A proto je tu Veletrh vědy, největší populárně naučná akce svého druhu v České republice, nabízející prostor k prezentaci před širokou veřejností i médii. Veletrh se koná na známém pražském výstavišti PVA EXPO Praha, v moderních prostorách s možností využití techniky všeho druhu. V průběhu tří výstavních dní ji navštíví více než 14 tisíc lidí.

Jak se stát vystavovatelem?

Jednoduše! Zašlete nám informace o Vaší firmě či instituci (na adresu vinicka@ssc.cas.cz), připojte stručnou představu o Vaší expozici. Obratem budete kontaktováni a dále už bude vše na společné dohodě.

Kdo jsou vystavovatelé Veletrhu vědy?

Špičková pracoviště Akademie věd ČR, science centra, univerzity, velké i malé komerční firmy i jednotlivci. Využijte příležitosti k pravidelnému setkávání se zástupci akademické i průmyslové sféry!

 

 

 

Pro partnery

První Veletrh vědy Akademie věd České republiky se konal v roce 2015, za tuto krátkou dobu si však získal mnoho příznivců z řad široké odborné i laické veřejnosti. V loňském roce ho navštívilo více než 14 tisíc lidí, k vidění bylo 80 expozic s interaktivním programem a 37 přednášek. Tato čísla jsou pro Akademii věd ČR tou nejlepší motivací pro vytvoření ještě pestřejšího, zajímavějšího a přínosnějšího programu, ve kterém se čím dál častěji začínají objevovat významná jména hráčů na poli vědy nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Chcete se zapojit do programu, představit návštěvníkům výsledky své práce, nebo se stát oficiálním partnerem veletrhu? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Co Vám přinese partnerství s Veletrhem vědy 2017?
-Zviditelnění Vaší firmy ve spojení s Akademií věd ČR – prestižní, renomovanou a respektovanou institucí s mnohaletou tradicí
-Prezentaci firmy v místě konání akce – bannery, tiskoviny, propagační předměty…
-Výstavní prostor pro Vaši expozici
-Umístění loga na všech tiskových materiálech k veletrhu a v outdoorové kampani
-Komunikaci partnera v médiích
-Prezentaci na webech a sociálních sítích
-Účast na společenských akcích veletrhu
-Po dohodě možnost zařazení Vaší odborné přednášky do programu
-Pokračování spolupráce s Akademií věd České republiky i po skončení Veletrhu vědy
…a další po osobním jednání.

V případě Vašeho zájmu o spolupráci či bližší informace kontaktujte, prosím, Ing. Hanu Drhovskou (+420 734 872 185, e-mail: drhovska@ssc.cas.cz).

Těšíme se na spolupráci!

Galerie

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Vinická
vinicka@ssc.cas.cz
tel.: +420 221 403 852
mob.: +420 733 690 638
www.veletrhvedy.cz

Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech, Praha 9

Doprava:
Metrem C do stanice Letňany + pěšky 3 min
Linkami autobusu 110, 140, 158, 195, 201, 269, 295 do stanice Výstaviště Letňany.
VSTUP A PARKOVÁNÍ V MÍSTĚ ZDARMA

Veletrh vědy pořádá Akademie věd České republiky

Top