Nahrávám

Veletrh vědy: / Psychologický ústav AV ČR

Psychologický ústav AV ČR

Fantastické psychoúkoly a kde je najít? Přece ve stánku Psychologického ústavu AV ČR na Veletrhu vědy! Objevíte hranice své paměti, netušené schopnosti projít bludištěm před i za zrcadlem, postavíte a zbouráte několik věží podle podivných pravidel, anebo zkusíte vyprávět příběh podle obrázků, které znáte jen z reklamy na sušenku a zcela nepodložených drbů o psychologii.
Víte, co má společného jemná motorika a bublinková fólie? To my zatím ještě ne. A tleskání a psychologie? Pohyblivé puntíky a psychologie? Tady už tušíme. A co velká pětka? V psychologii to není slon, nosorožec, lev, a už vůbec ne levhart a buvol (i když buvol trochu ano), ale slavný osobnostní test, který si u nás můžete vyzkoušet. A můžete být sami sebou a odpovídat tak, jak chcete, pamatovat si to, co chcete, vyprávět, co vás zrovna napadne…
Získejte ocenění
Milujeme podivnosti i obyčejnost, buďte svobodní, buďte sami sebou! Staňte se svobodnými skřítky! Třeba od nás získáte nějaké fantastické ocenění v podobě Hrabáka, Kůroleza, squišíka nebo rovnou Dobbyho! A možná, jestli jste opravdu z duše svobodní, dostanete, stejně jako Dobby, i ponožky!

Další vystavovatelé

Top