Psychologický ústav AV ČR

06. 04. 2023

V Psychologickém ústavu se zabýváme základním výzkumem z oblastí Psychologie osobnosti a sociální psychologie, Metodologie psychologického výzkumu a Kognitivní psychologie. Tyto témata představíme na našem stánku na Veletrhu vědy. Můžete se těšit na vyplnit několik psychologických testů, třeba jaké máte umělecké cítění nebo jakou máte víru v humanitu. Můžete si vyzkoušet si některé přístroje, které se používají v praxi. A pokud splníte pár úkolů, možná na vás bude čekat drobná odměna.

Kromě tradičních atrakcí rádi zodpovíme dotazy, které se týkají vnímání aktuální situace ve světě. Nejistota a konflikty v

Interaktivní stánek plný fascinujících psychologických testů a udělátek ze současnosti i z dob minulých. Můžete se dozvědět, zda jste introvert či extrovert, narcis či neurotik, jak dobře dokážete řešit úlohu, když vám ji komplikuje obyčejné zrcadlo, podivit se nad různými vůněmi světa, zasoutěžit si a poznat svoji temnou stránku, naučit se zabránit panice, zvládat stres. U nás můžete nakouknout nejenom dovnitř sebe sama, ale i do vesmíru a dalších prostředí ve virtuální realitě. A třeba získáte i nějakou drobnou odměnu!


Zpět na výpis