Už se to blíží – taje vědy a výzkumu odkryje opět Veletrh vědy!

28. 03. 2023

I letos se můžete opět těšit na Veletrh vědy již tradičně na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Užijte si na 100 expozic pracovišť Akademie věd ČR, univerzit, inovativních firem, neziskových organizací a mnoha dalších institucí!

Na ploše 8 200 m2 k nám loni na tento svátek vědy a výzkumu zavítalo na 35.000 návštěvníků – budete letos mezi nimi i vy?

Veletrh vědy navíc zůstává otevřený všem – za návštěvu u nás nic neplatíte a nemusíte se nikde registrovat – jedinou výjimkou je hlavní program v sále, kde je potřeba si vytvořit registraci z kapacitních důvodů (abychom vám byli schopni garantovat místo na sezení). Registrace na program budou spuštěny na začátku května – sledujte naše webové stránky a sociální sítě, ať vám nic neuteče.

Připravujeme pro vás také bohatý program, a to nejen pro žáky a žákyně základních škol, studenty*ky středních škol, ale také pro všechny fanoušky vědy a poznání. Vědě totiž meze neklademe!

Pokud nás ještě nesledujete, udělejte nám radost a buďte s námi v kontaktu na našich sociálních sítích – na Facebooku nebo na Instagramu.

I letos se o vás na našem informačním stánku mimo jiných budou starat také stážisté a stážistky z projektu ➡️ Otevřená věda ⬅️ – současnost a budoucnost české, ne-li světové vědy!

 

 

 

🔥 Zkraťte si dobu čekání a podívejte se na to, jak věda čarovala na loňském ročníku, stačí kliknout na fotku! 🔥

Science show Vysoké školy chemicko-technologické v Praze na Veletrhu vědy 2022
Expozice AERO VODOCHODY AEROSPACE na Veletrhu vědy 2022

Zpět na výpis