Science show iQLANDIA

31. 05. 2024 10:30:00

Připojte se k vzrušujícímu zážitku plnému fyzikálních a chemických experimentů v podání zkušených lektorů iQLANDIA. Tato intenzivní Science show je plná hereckých výkonů, působivých výbuchů, vtipu a smíchu, která zapojí i vás do dění na jevišti.

Představení přináší divákům přehlídku bláznivých pokusů z oblasti fyziky a chemie, které nejenže fascinují, ale zároveň baví a poučují. Během show se můžete těšit na interaktivní experimenty, které vám umožní zapojit se do procesu objevování fascinujících vědeckých principů.

Science show od iQLANDIA slibuje nejen nezapomenutelný zážitek pro diváky všech věkových kategorií, ale také inspiruje k zvědavosti a zájmu o svět vědy. Přijďte se pobavit, naučit a objevit svět vědy zcela novým a zábavným způsobem!

Doba trvání: 45 minut
Vhodné pro ZŠ
Termín: 31. května 2024 od 10:30

Obsazeno? Nevadí!

Není důvod propadat zoufalství. Doprovodný program může být jednou z možností, ale rozhodně není jedinou. Vstupte do světa vědy, který na vás čeká na výstavní ploše. Rozšiřte své obzory a zkuste něco nového! Vědecké expozice nabízejí bohatý program formou vědeckých dílen a laboratoří. Navíc vědecké pokusy na jednotlivých stáncích nabídnou stejně cenné informace a zážitky. Takže místo zklamání se můžete těšit na nové objevy a inspiraci, kterou vám Veletrh vědy přináší.

Expozice na Veletrhu vědy

obsazeno